MásikTV / SPORT

Dombóvári Kosársuli KE - Atomerőmű SE II: 88-59
2017.10.29

2017.10.29

A 4. fordulóban az ASE tehetséges fiataljait fogadtuk, célunk nem is lehetett mint megőrizni 100%-os mérlegünket. A mérkőzés gyászszünettel kezdődött, játékosunk Balogh László napokban elhunyt édesanyja emlékére. Ezúton is szeretnénk részvétünket kifejezni a családnak!
Rengeteg hibával indult a mérkőzés, csak az 5. percben szereztük meg az első pontjainkat, szerencsére a védekezésünk jól működött, így nem tudtak ellépni a paksiak. A kosárszegény első negyed után kezdtünk magunkra találni, és a további remek védőmunkánknak köszönhetően már gyors indítások után is szereztünk kosarakat, ill. a távoli dobásaink is célba értek. A félidőre 10 pontos hazai előnnyel térhettek pihenőre a csapatok. Fordulás után kiegyenlített játék folyt a pályán, kosárra kosár volt a válasz, majd a 28. perctől (51-43) egy 9-0-ás futással már jelentős 17 pontos előnnyel várhattuk a záró negyedet. Az utolsó játékrész első perceit sikerült újra megnyomnunk, és egy 11-0-ás remek sorozattal gyakorlatilag el is döntöttük a mérkőzést. Az egész csapatot dicséret illet, nagy kedvel játszott minden játékosunk -támadásban főleg a második félidőben-, és sok energiát fektettünk a védekezésbe az egész meccs folyamán, melynek meg is lett az eredménye! Gratulálok!