MÁSIK TV

MásikTV / SPORT

MOGAAC DSE-Dombóvári Kosársuli KE: 68-59
2019.02.02

A bajnokság 14. fordulójában a tabella 10. helyén álló MOGAAC vendégeként léptünk pályára.
Az első negyedben a kezdeti passzivitást követően ébredezni kezdett csapatunk, és Farkas ill.
Dávid kosaraival 4 pontos előnyt harcoltunk ki az etap végére. A folytatás tragikusra sikeredett, 1-2 kósza találatunk ellenében a lelkes hazai gárdának szinte minden sikerült, és 12 pontos előnyt harcolt ki a félidőre. Nagyon gyengén védekeztünk, hiányzott az akarat, a harciasság.
A nagyszünetben megbeszélteket betartva, nagyon jó szellemben kezdtük a 3. negyedet. Összeállt a védekezésünk, amelyen változtattunk, és ennek köszönhetően rengeteg labdát szereztünk. Sajnos támadásban továbbra is szenvedtünk, nem hoztunk jó döntéseket. Ennek ellenére a játékrész derekára két kosárnyi különbségre zárkóztunk, amikor kaptunk két demoralizáló triplát, és ismét 10 pontra nőtt a hazaiak előnye. A záró negyedben több lehetőségünk is volt a felzárkózásra, sajnos nem tudtunk élni a helyzeteinket. Az a plussz ami átlendítette volna a csapatot, ezen a napon nem jött egyik játékosunktól sem. Hosszú idő után váratlan vereséget szenvedtünk, aminek intő jelnek kell lennie a folytatást illetően..

Gratulálunk a MOGAAC csapatának a győzelemhez!